Vážení zákazníci, neustále rozšiřujeme nabídku, rosteme a proto jsme se přestěhovali do nových prostor kanceláří a skladu, abychom vám poskytovali ještě lepší služby. Nově nás najdete na adrese Jesenická 372, 25244 Psáry - Dolní Jirčany, kde je i naše oficiální sídlo společnosti.

Bazén Planet Pool Exclusiv WHITE/Blue - samotný bazén 600x320x150 cm

Kód: 4047778509584
Značka: Planet Pool
Skladem (>5 ks)

Kvalitní plně zapuštěný bazén Planet Pool Exclusiv s modrou vnitřní fólíí, rozměr 600 x 320 x 150 cm, silná bazénová stěna 0,8 mm, zesílená 0,6 mm bazénová fólie odolná UV záření a bazénové vodě.

Detailní informace

Pro všechny zásilky nad 5 tis. Kč, resp. 10 tis. Kč bez DPH.
Doprava zdarma
Pro všechny zásilky nad 5 tis. Kč, resp. 10 tis. Kč bez DPH.
Jsme tu pro Vás, pokud potřebujete poradit.
Odborně proškolený tým
Jsme tu pro Vás, pokud potřebujete poradit.
Zboží odesíláme do 24 hodin.
Rychlé dodání
Zboží odesíláme do 24 hodin.

Detailní popis produktu

Bazén Planet Pool Exclusiv WHITE/Blue – samotný bazén 600x320x150 cm

Splňte si svůj sen o vlastním zapuštěném bazénu na zahradě. Více než 60 let zkušeností zajišťuje, že všechny naše bazény splňují přání a požadavky našich zákazníků a zajišťují dlouhodobý požitek na jejich zahradách. Všechny bazény značky Planet Pool jsou všechny „Made in Europe“ a pocházejí z naší vlastní výroby.
Bazén s oválnou ocelovou stěnou je nadčasovou klasikou mezi bazény: estetický, dostatečně velký a extrémně odolný.
Stěnu bazénu tvoří ocelový plášť ze žárově pozinkované oceli s ochranným nátěrem o tloušťce 0,8 mm. Vnitřní část bazénu tvoří kvalitní zesílená fólie 0,6 mm v modré barvě, odolná vůči UV záření a bazénové vodě.
Tento bazén oválného tvaru má rozměry 600 x 320 x 150 cm, vnější barva ocelové stěny je bílá.
Díky vysoce kvalitnímu zpracování je bazén obzvláště odolný a stabilní.

Ocelová stěna
Vysoce kvalitní ocelová stěna je pro stabilizaci žárově zinkována podle normy EN 10346 a dodatečně potažena podle normy EN 10169. Jedná se o bezchromový nátěr, který respektuje a vyhovuje požadavkům nařízení REACH.
Ocelový plášť má tloušťku 0,8 mm. Konce ocelových stěn se jednoduše spojí pomocí hliníkového zásuvného profilu a vloží do kvalitních plastových profilů horních a podlahových lišt. Není tak potřeba nic šroubovat. Abyste mohli bazén propojit s filtračním okruhem, je potřeba dokoupit skimmer, který není součástí dodávky. Bazén pak jednoduše připojíte přes bazénové hadice na pískovou filtraci.

Bazénová fólie
Prémiová UV stabilizovaná PVC fólie, vyrobená v Německu, má tloušťku 0,6 mm a je modré barvy . Folie je odolná proti roztržení a chladu a může na bazénu zůstat na instalovaná i přes zimu. Je vyrobena na míru příslušného bazénu a vysokofrekvenčně svařena. Bazénová fólie se uchycuje pomocí speciálního zámečku do lišty na horní části bazénu. Uchycení je tak velmi jednoduché, komfortní a trvanlivé.

Stavba bazénu
Bazén je určený pro plné zapuštění do země. Jako nejlepší podklad pro bazén je betonová deska, příp. postačí i zhutněné štěrkové lože.
Pod bazén je nutné položit ochrannou vložku, aby nedošlo k poškození bazénové fólie. Doporučujeme bazénovou geotextilní podložku.
Postavený bazén doporučujeme odizolovat (např. Styrodur) a zasypat suchým betonem.
Bazén je uzpůsoben pro stavbu svépomocí a je vhodný pro kutily, kteří si jej chtějí sami postavit.

Parametry:
Tvar bazénu: oválný tvar
Rozměry bazénu: 600x320x150 cm
Tloušťka ocelové stěny: 0,8 mm
UV stabilizovaná PVC fólie, tloušťka 0,6 mm, barva modrá
Barva bazénu: bílá
Děrování pro standardní vestavěný skimmer a vratnou trysku
Bazén odpovídá evropské normě pro bazény EN 16562-1

 

Doplňkové parametry

Kategorie: BAZÉNY
Záruka: 2 roky