Vážení zákazníci, neustále rozšiřujeme nabídku, rosteme a proto jsme se přestěhovali do nových prostor kanceláří a skladu, abychom vám poskytovali ještě lepší služby. Nově nás najdete na adrese Jesenická 372, 25244 Psáry - Dolní Jirčany, kde je i naše oficiální sídlo společnosti.

Filtr podvodní s čerpadlem FA2000UV-00

Kód: FA2000UV-00
Značka: Heissner
Skladem (>5 ks)

Podvodní filtrace vše v jednom , do objemu jezírka 5 m³ ( s rybami do 2,5 m3), celoplošný filtrační povrch, včetně filtračních médií, tři vodní efekty, přípojka na chrlič regulovatelná, UV lampa 11 W, výkon 2 000 l/h, d × š × v 38 × 27 × 13 cm

Detailní informace

Pro všechny zásilky nad 5 tis. Kč, resp. 10 tis. Kč bez DPH.
Doprava zdarma
Pro všechny zásilky nad 5 tis. Kč, resp. 10 tis. Kč bez DPH.
Jsme tu pro Vás, pokud potřebujete poradit.
Odborně proškolený tým
Jsme tu pro Vás, pokud potřebujete poradit.
Zboží odesíláme do 24 hodin.
Rychlé dodání
Zboží odesíláme do 24 hodin.

Detailní popis produktu

Jezírkový filtrační systém Heissner pro čistou a jasnou vodu ve vašem jezírku. Firma Heissner má více jak 100 let zkušeností s filtračními systémy od tlakových po průtokové a podvodní filtrace. Vhodně poskládané plně vybavené sady obsahují vše potřebné pro udržení čistého jezírka. Filtrační systém jednoduše zvolíte dle objemu Vašeho jezírka.

Podvodní filtrace vše v jednom 
Je určeno pro jezírka do 5000 l. Podvodní filtrace s čerpadlem a integrovanou UV lampou 11 W pro ti řasám. Na těle filtrace je průzor pro kontrolu UV lampy. Celoplošný filtrační povrch s mechanickou filtrací zaručuje prodloužení intervalu mezi nutnou údržbou. Žádná část filtrace prakticky není vidět díky umístění na dně jezírka. Sada čerpadla s filtrem obsahuje i regulovatelnou přípojku na zapojení vodního chrliče a teleskopickou trubici s vyrovnáváním sklonu a regulací množství vody. Je osazena filtračními médii, filtračním molitanem pro hrubé nečistoty, bio domečky pro usídlování filtračních bakterií pro biologickou filtraci.

Parametry:  

UV lampa: 11 W
celkový příkon: 45 W
výkon: 2 000 l/h
dopravní výška: do cca 1,80 m
včetně 3  vodních efektů (zvon, kaskáda, široká kaskáda)
d × š × v: 38 × 27 × 13 cm