Automatický vysavač Planet Pool CF 2000 PRO

Kód: 107320
Značka: CF
Skladem (4 ks)
Můžeme doručit do:
16.4.2024

Udržujte svou bazénovou vodu křišťálově čistou pomocí nové generace automatických vysavačů CF, které mají  2 filtry s jemností 150 a 60 mikronů. Čistí dno i stěny bazénu. Lehký a snadný na manipulaci. Velký pomocník pro údržbu vašeho bazénu.

Detailní informace

Pro všechny zásilky nad 10 tis. Kč / 400 EUR bez DPH.
Doprava zdarma
Pro všechny zásilky nad 10 tis. Kč / 400 EUR bez DPH.
Jsme tu pro Vás, pokud potřebujete poradit.
Odborně proškolený tým
Jsme tu pro Vás, pokud potřebujete poradit.
Zboží odesíláme do 24 hodin.
Rychlé dodání
Zboží odesíláme do 24 hodin.

Detailní popis produktu

Nová generace automatického vysavače Planet pool CF 2000 PRO – přestaňte se neustále strachovat o nečistoty v bazénu. Automatický vysavač udělá vše za vás. Užívejte si křišťálově čisté vody každý den a péči o čištění přenechejte vysavači. Vysavač CF 2000 PRO je vhodný pro všechny typy bazénů do velikosti 12x6. Určený pro vysávání dna a stěn bazénu.

Ve spojení nejnovějších generací motorů a prověřeného navigačního systému GYRO získáte skvělého sluhu. Vysavač vyčistí celé dno a stěny vašeho bazénu a na konci cyklu se sám zaparkuje ke stěně bazénu, abyste ho mohli vytáhnout z bazénu. Vysavač je vhodný pro všechny typy bazénu na trhu. Díky svému dvoufitrovému systému nečistot vás zbaví všech nečistot v bazénu. Jemnost filtrů 150 a 60 mikronu je dostačující k vysání většiny nečistot (velikost zrnka filtračního písku se pohybuje okolo 600 mikronů). K zajištění nejlepšího výsledku vysavače doporučujeme vysavač a filtr nečistot vždy po čistícím cyklu opláchnout čistou vodou.

Navigační systém GYRO
Gyroskopy se již mnoho let používají jako navigační nástroj v letadlech, lodích a mobilních telefonech. Jsou vysoce účinné, pokud jde o váš robotický vysavač. Obvykle fungují také jako rotační senzory, které jim umožňují lépe porozumět tomu, kde se robot nachází ve vztahu k překážkám ve vašem bazénu. Gyroskopy pomáhají zabránit robotům narážet do věcí a dokonce vytvořit základní mapu vašeho bazénu. Senzory gyroskopu vypočítávají vzdálenost a směr v bazénu a případných překážek. Gyroskopy běžně znáte ze své domácnosti, používají je běžné automatické vysavače koberců a podlah.

 

Obsah balení:

  • Motor vč. horní části
  • Podvozek vysavače 
  • Čistící filtry nečistot 150 a 60 mikronů

 

Parametry:

Barva Modrá (CF Moonlight)
Typ Automatický, kabelový
Inteligentní navigace GYRO (navigační systém)
Čištění Dno, stěny
Velikost bazénu  3,05; 3,66; 4,6; 5,5; 3,6x5,5; 3,6x7; 3x6; 3,5x7 m
Max. plocha  12x6
Maximální hloubka  4 m
Jemnost filtrování   150 a 60 mikronů
Výkon motoru  13 m3/h
Příkon motoru  150 W
Voděodolnost   IPX8 (vysavač), IPX5 (napájecí skříňka)
Filtrační systém  Filtrační vložka
Teplota vody  10 – 35 °C
Délka kabelu 18 m
Váha 18 kg
Rozměr balení  56 x 56 x 46 cm

Doplňkové parametry

Kategorie: Automatické vysavače
Záruka: 2 roky