Automatický vysavač Planet Pool CF 400 AKU

Kód: 107220
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
16.4.2024

Bazénový vysavač Planet Pool CF 400 AKU z nové generace automatických akumulátorových vysavačů CF spolehlivě vyčistí dno i stěny a vodní linku všech typů bazénů s plochou do 120 m2, délku čistícího cyklu a další parametry čištění si nastavíte v aplikaci (dostupná pro iOS a Android), filtr s jemností 180 mikronů pro dokonalou údržbu vašeho bazénu.

Detailní informace

Pro všechny zásilky nad 10 tis. Kč / 400 EUR bez DPH.
Doprava zdarma
Pro všechny zásilky nad 10 tis. Kč / 400 EUR bez DPH.
Jsme tu pro Vás, pokud potřebujete poradit.
Odborně proškolený tým
Jsme tu pro Vás, pokud potřebujete poradit.
Zboží odesíláme do 24 hodin.
Rychlé dodání
Zboží odesíláme do 24 hodin.

Detailní popis produktu

 

 

Nová generace automatického vysavače Planet Pool CF 400 AKU – přestaňte se neustále strachovat o nečistoty v bazénu. Automatický vysavač udělá vše za vás. Užívejte si křišťálově čisté vody každý den a péči o čištění přenechejte vysavači. Vysavač Planet Pool CF 400 AKU je vhodný pro všechny typy bazénů do velikosti 120 m2, filtrační cyklus 160 - 200 min, určený pro vysávání dna a stěn bazénu. Parametry čistícího cyklu můžete nastavit a časy spuštění vysavače naprogramovat s pomocí aplikace WYBOT, kterou nainstalujete do svého chytrého telefonu. Aplikace je dostupná v Apple Store nebo Google Play.

Ve spojení nejnovějších generací motorů a prověřeného navigačního systému GYRO získáte skvělého sluhu. Vysavač vyčistí celé dno a stěny vašeho bazénu a na konci cyklu se sám zaparkuje ke stěně bazénu, abyste ho pomocí háku mohli vytáhnout z bazénu. Vysavač je vhodný pro všechny typy bazénu na trhu. Díky svému filtračnímu koši vás zbaví všech nečistot v bazénu. Jemnost filtru 180 mikronu je dostačující k vysání většiny nečistot (velikost zrnka filtračního písku se pohybuje okolo 600 mikronů). K zajištění nejlepšího výsledku vysavače doporučujeme vysavač a filtrační koš vždy po čistícím cyklu opláchnout čistou vodou.
Nejnovější lithiová baterie zajišťuje výdrž a dodává sílu výkonnému motoru. Už žádné hadice, kabelové šňůry, bateriový vysavač pouze vložíte do bazénu a vysavač udělá vše za vás. Výdrž baterie na jedno nabití je 160 - 200 min. O baterii je třeba pečovat pravidelným dobitím (neponechávejte baterii dlouhodobě vybitou!), udržujte vysavač nabitý a při uskladnění se přesvědčte, že je nabitý min na 40-50 %. Správnou péčí o baterii prodloužíte její životnost na 800-1200 nabíjejících cyklů.

Navigační systém GYRO
Gyroskopy se již mnoho let používají jako navigační nástroj v letadlech, lodích a mobilních telefonech. Jsou vysoce účinné, pokud jde o váš robotický vysavač. Obvykle fungují také jako rotační senzory, které jim umožňují lépe porozumět tomu, kde se robot nachází ve vztahu k překážkám ve vašem bazénu. Gyroskopy pomáhají zabránit robotům narážet do věcí a dokonce vytvořit základní mapu vašeho bazénu. Senzory gyroskopu vypočítávají vzdálenost a směr v bazénu a případných překážek. Gyroskopy běžně znáte ze své domácnosti, používají je běžné automatické vysavače koberců a podlah.

 

Obsah balení:

  • Bazénový vysavač
  • Filtrační koš 180 mikronů
  • Nabíjecí adaptér
  • Hák na teleskopickou tyč (běžné tel. tyče o vnitřním rozměru 26 mm)

 

Parametry:

Barva Modrá (CF Moonlight)
Typ Automatický, akumulátorový, ovládání přes aplikaci
Inteligentní navigace GYRO (navigační systém)
Čištění Dno, stěny, vodní linka
Velikost bazénu  3,05; 3,66; 4,6; 5,5; 3,6x5,5; 3,6x7; 3x6; 3,5x7 m
Max. plocha  120 m2
Doba čištění  160 - 180 min (kombinace dna a stěn) / 180 - 200 (dno bazénu)
Rychlost  cca 11 m / min
Maximální hloubka  2,5 m
Jemnost filtrování   180 mikronů
Výkon motoru  13 m3/h
Příkon motoru  80 W
Voděodolnost   IPX8
Kapacita baterie 6 400 mAh
Typ baterie Lithium
Doba nabíjení 2,5 hod. 
Filtrační systém  Vyjímatelný filtrační koš
Teplota vody  10 – 35 °C
Váha 8,3 kg
Rozměr balení  46,5 x 43 x 29,5 cmDoplňkové parametry

Kategorie: Automatické vysavače
Záruka: 2 roky