Lacoform kompletní saunový set

Kód: 1473
Značka: Lacoform
Momentálně nedostupné

Kompletní saunový set je složen z prémiových saunových esencí, peelingového cukru, peelingové soli a prostředku pro vyčištění sauny.

Detailní informace

Pro všechny zásilky nad 10 tis. Kč / 400 EUR bez DPH.
Doprava zdarma
Pro všechny zásilky nad 10 tis. Kč / 400 EUR bez DPH.
Jsme tu pro Vás, pokud potřebujete poradit.
Odborně proškolený tým
Jsme tu pro Vás, pokud potřebujete poradit.
Zboží odesíláme do 24 hodin.
Rychlé dodání
Zboží odesíláme do 24 hodin.

Detailní popis produktu

Kompletní saunový set obsahuje 3 prémiové saunové esence Lacoform mini Med, Lesní ovoce a Alpské byliny, Peelingový cukr Tropické ovoce, Peelingovou sůl Citrón, a čistič saun Saunareiniger.

Prémiové saunové esence Lacoform mini 3x50 ml

Set Lacoform Mini obsahuje 2 základní esence a 1 zesilující esenci. Je primárně určen pro domácí použití. Praktická malá balení s kapátky umožňují dávkování esence do saunové naběračky a měnit vůně během saunování. Základní esence jsou Lesní ovoce a Alpské byliny. S přidáním zesilovací esence Med můžete dodat základním vůním sladký, těžký nádech.

Kromě toho je možné vzájemně kombinovat i jednotlivé základní vůně. Máme k dispozici brožuru s popisy námi vyzkoušených kombinací. Můžete si takto sami vytvořit s několika lahvičkami nepřeberné množství aromatických zážitků ve vlastní sauně.

Stejně jako ostatní naše produkty, jsou i esence Lacoform MINI vyrobené z čistých éterických olejů, navázaných na základní bázi umožňující snadné dávkování a stabilní vůni. Unikátní báze zajišťuje optimální uvolňování vůní v různých podmínkách wellness (jiná báze je tedy použita pro saunové esence a jiná pro esence do parních kabin apod.). Esence Lacoform jsou navržené pro veřejné provozy a splňují nejpřísnější nároky na kvalitu. Kvalita je jednotná: stejně koncentrované esence dodáváme i do soukromého sektoru pro použití koncovými spotřebiteli. Esence jsou vyvíjeny v naší laboratoři a vyráběny na speciálním unikátním zařízení Dosiercluster v Köngenu v Německu: ve sterilním prostředí, na základě pevně daných receptur se stabilním složením (odchylka výroby je 0,01% ve složení jednotlivých komponent). 

Vonné esence Lacoform jsou známou a oblíbenou značkou esencí po celé Evropě. Mnoho známých evropských hotelů a wellness provozů důvěřuje značce Lacoform. 

Dávkování: Esence se dávkují pomocí skleněné pipetky. Při použití jedné vůně dávkujte dvěma - třemi stisky kapátka do saunové naběračky s vodou. Při použití dvou vůní dávkujte z každé vůně jedním až dvěma stisky kapátka. Takto připraveným nálevem poléváme saunová kamna. Běžně připadnou na jeden saunovací cyklus tři nálevy. Přejeme spoustu aromatických zážitků s vůněmi LACOFORM MINI. 

Peelingový cukr Tropické ovoce 225 g

Podmínkou kvalitního peelingu, který dokonale a do hloubky vyčistí pokožku, je správná velikost jednotlivých zrn a harmonie mezi hrubostí a jemností. Chceme pokožku zbavit odumřelých tkání a nečistot z hloubky pórů a současně nepoškodit zdravou kůži. Jemná masáž prokrví svrchní vrstvu pokožky a dodá pleti pružnost a mládí.

Cukr je organická látka, při aplikaci se pomalu rozpouští a stéká z pokožky spolu s nečistotami. Jeho aplikace v sauně má mnohem vyšší účinky než aplikace v domácí sprše. Kůže je v sauně prohřátá, tělo přirozeně vytlačuje nečistoty z hlubin pokožky spolu s potem. Jemné tření peelingovým cukrem zdokonaluje čistící proces v sauně a umožňuje rychlejší obnovu pleti. 

Cukr pokožku hydratuje. Díky sladké vůni navozuje dobrou náladu, uvolňuje myšlenky a přináší pocit dokonalé relaxace. Po ukončení saunového ceremoniálu je nutné se důkladně osprchovat. 

Návod k použití: V sauně nebo v parní kabině roztírejte konečky prstů malé množství cukru na pokožku krouživými pohyby. Cukr lze aplikovat i po saunování ve sprše před samotnou sprchou (například ve veřejné sauně, kde není použití cukru podporováno). Přestože je cukr hydratační a nevysušuje pokožku, doporučujeme po ukončení všech saunových cyklů a poslední sprše aplikovat na pleť slabou vrstvu přírodního oleje (kokosový, olivový dle Vašeho zvyku) nebo lehkého hydratačního mléka. 

Peelingová sůl Citrón 500 g

Podmínkou kvalitního peelingu, který dokonale a do hloubky vyčistí pokožku, je správná velikost jednotlivých zrn a harmonie mezi hrubostí a jemností. Chceme pokožku zbavit odumřelých tkání a nečistot z hloubky pórů a současně nepoškodit zdravou kůži. V případě solného peelingu je také nutné zjemnit dezinfekční účinky soli velmi kvalitním olejem, aby nebyl peeling příliš agresivní a nedráždil pokožku či nezpůsoboval nepříjemné pálení v místě neviditelných odřenin.

Peelingové soli Lacoform jsou mlety do správné hrubosti a neobsahují ostré krystaly. Sůl je důkladně promíchána s tělovým olejem. Neutrální peelingová sůl neobsahuje žádné aromatické složky. Aromatizované peelingové soli Lacoform jsou doplněné o nejčastěji žádané vůně našich éterických olejů. Pro nadšence používání peelingu můžeme nabídnout možnost kombinace neutrální peelingové soli pro kombinaci s éterickými oleji z naší nabídky. 

Peelingová sůl se při aplikaci pomalu rozpouští a stéká z pokožky spolu s nečistotami. Jeho aplikace v sauně má mnohem vyšší účinky než aplikace v domácí sprše. Naše pleť je v sauně prohřátá, tělo přirozeně vytlačuje nečistoty z hlubin pokožky spolu s potem. Jemné tření peelingovou solí zdokonaluje čistící proces a umožňuje rychlejší obnovu pleti, navíc zvyšuje účinky sauny - zesiluje pocení. Sůl navíc dodává pokožce cenné minerály.  Použití peelingových solí přináší osvěžení, úlevu a pocit dokonalé očisty.

Návod k použití: V sauně nebo v parní kabině roztírejte konečky prstů malé množství peelingové soli na celé tělo krouživými pohyby. Sůl lze aplikovat i po saunování ve sprše před samotnou sprchou (například ve veřejné sauně, kde není použití peelingu podporováno). Peelingová sůl je anorganická, lehce vysušuje pokožku. Doporučujeme proto po ukončení všech saunových cyklů aplikovat na pleť slabou vrstvu přírodního oleje (kokosový, olivový dle Vašich zvyků) nebo lehkého hydratačního mléka. 

Saunareiniger 1l

Veřejný provoz klade vysoké nároky na údržbu a čištění jednotlivých povrchů. Proto jsme vyvinuli přípravky určené pro konkrétní druhy znečištění ve specifickém prostředí wellness. Čistící a dezinfekční přípravky Lacoform splňují všechna kritéria účinnosti s ohledem na šetrnost k ošetřovaným materiálům. 

Saunareiniger - Čistič saun odstraňuje veškeré znečištění usazující se na saunovém dřevu - na lavicích i podlážce. Je vyvinut speciálně pro čištění dřeva, které přes aktivní čištění nepoškozuje. Poradí si hravě s veškerým organickým znečištěním, zbytky potu, šedým povlakem a dokonce i se skvrnami krve. Je využitelný pro všechny dřevěné plochy ve wellness provozu. Při pravidelné údržbě zabraňuje hlubokému znečištění lavic a jejich poničení a prodlužuje tak jejich životnost.

Návod k použití: Je určen k přímému čištění. Dle stupně znečištění naneste přípravek koncentrovaný (na déle neošetřované plochy), nebo ředěný až 1:30 (na pravidelně ošetřované plochy). Nechtě chvilku působit. Pak můžete povrchy přečistit houbičkou nebo hadříkem. Důkladně opláchněte proudem čisté vody.