Písková filtrace SummerFun CLEAN EASY 4 m3/h

Kód: 502010450
Značka: SummerFun
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
14.6.2024

ENERGY SAVING - inovativní filtrace o výkonu 4,5 m3/h při odběru 100 W, vhodná pro bazény do objemu 12 m3, revoluční filtrační médium ChemoFlow součástí balení, až o 50% nižší provozní náklady než u obdobných pískových filtrací.

Detailní informace

Pro všechny zásilky nad 10 tis. Kč / 400 EUR bez DPH.
Doprava zdarma
Pro všechny zásilky nad 10 tis. Kč / 400 EUR bez DPH.
Jsme tu pro Vás, pokud potřebujete poradit.
Odborně proškolený tým
Jsme tu pro Vás, pokud potřebujete poradit.
Zboží odesíláme do 24 hodin.
Rychlé dodání
Zboží odesíláme do 24 hodin.

Detailní popis produktu

Písková filtrace SummerFun Clean EASY

Konec vysokým účtům za elektřinu? Inovativní písková filtrace, která poskytuje výkon tradičních pískových filtrací při odběru pouze 100 W. Ušetřete 50% nákladů na provoz pískové filtrace oproti tradičním pískovým filtracím (200 W a více).

Navíc zdarma filtrační médium filtrační kuličky ChemoFlow. Struktura kuliček je mnohem jemnější než filtrační písek, a proto kromě běžné filtrační schopnosti zbaví vodu nejenom nečistot, ale také mastnosti z opalovacích krémů. Filtrační kuličky vynikají dlouhou životností, snadno se čistí a v případě potřeby mění. Kuličky jsou součástí balení filtrace a není je proto potřeba dokupovat.

Bazénová filtrace je srdcem každého bazénu, které zajišťuje, aby voda v bazénu byla kvalitní a krásně čistá. Filtrace SummerFun Clean EASY je určená pro bazény s objemem do 12 m3 a lze ji doporučit jako inovativní variantu k oblíbeným kartušovým a pískovým filtracím. Filtrační nádoba je vyrobena z kvalitního polypropylenu a odolává korozi a běžné bazénové chemii. Nádoba filtrace je usazena na stabilní základně, ke které je bezpečně přichycena otočným zámkem. Filtrace je určena pro venkovní použití a je odolná proti povětrnostním vlivům.

 

Parametry:

Filtrační schopnost 4,5 m3 / hod.
Vhodná pro bazény o objemu do 12 m3
Filtrační médium filtrační kuličky Filter Balls
Filtrační médium součástí balení ano
Výkon čerpadla 100 W
Rozměry 42 x 25 x 45 cm
Hmotnost 5 kg
Možnost připojení na hadice 32 / 38 mm

Doplňkové parametry

Kategorie: Pískové filtrace
Záruka: 2 roky