Bahno z mrtvého moře 4 kg

Kód: 27500000606
Na objednávku: Minimální odběr 4 ks

Pro balneo terapii v lázních, wellness centrech i v domácích podmínkách. Černé, 100% přírodní bahno pro celotělové zábaly či pleťovou masku. 

Detailní informace

Pro všechny zásilky nad 10 tis. Kč / 400 EUR bez DPH.
Doprava zdarma
Pro všechny zásilky nad 10 tis. Kč / 400 EUR bez DPH.
Jsme tu pro Vás, pokud potřebujete poradit.
Odborně proškolený tým
Jsme tu pro Vás, pokud potřebujete poradit.
Zboží odesíláme do 24 hodin.
Rychlé dodání
Zboží odesíláme do 24 hodin.

Detailní popis produktu

Černé bahno z mrtvého moře obsahuje vysoký podíl blahodárně působících minerálů, které jsou už od dob antiky pro své účinky využívány k redukci svalových bolestí a ošetření problematické pleti.

Čistě černé přírodní minerální bahno z Mrtvého moře, bez jakýchkoliv dalších přísad a příměsí. Voda z Mrtvého moře obsahuje 32-34% soli v porovnání s 3-4% soli v jiných mořích a oceánech. Sůl z Mrtvého moře obsahuje 21 přírodních minerálů v porovnání jen s 9 minerály u jiných solí. Na některých místech pobřeží vytvořila voda nánosy bahna, které mají blahodárné účinky na lidský organismus. Toto bahno je úplně specifické a ojedinělé na celém světě. Obsahuje velké množství jódu a bromu, taktéž síru, hořčík a draslík, bromidy, železo a další. 

Účinky bahna: 

  • Má schopnost proniknout do hlubokých vrstev pokožky, čím povzbuzuje metabolismus buněk a krevní oběh
  • Vyhlazuje pokožku, čistí ji a zbavuje toxinů a odumřelých buněk
  • Redukuje kožní problémy
  • Snižuje bolestivost kloubů
  • Působí proti lupénce
  • Podporuje činnost a zdraví vnitřních orgánů.
  • Vyživuje pokožku, přirozeně ji zjemňuje a hydratuje.
  • Po aplikaci má pokožka zdravější vzhled.

Návod k použití: Aplikujte vždy v teplé místnosti. Zábaly i pleťové masky musí probíhat v dostatečném tepelném komfortu. Naneste bahno v dostatečné vrstvě na pokožku celého těla či pro částečnou kůru na obličej a dekolt. Odpočívejte a nechte bahno na pokožce zasychat. Asi po 15 - 20ti minutách můžete zaschlé bahno ve sprše lehce navlhčit a znovu rozmasírovat. Důkladně opláchněte. Používejte jen dle výše uvedených pokynů. Zabraňte kontaktu s očima. Udržujte mimo dosah dětí. Nepoužívat při přecitlivělosti na některou obsaženou látku. Bahno působí blahodárně na vlasy, nelze ale aplikovat na barvené vlasy pro jeho schopnost odbarvovat.