Vážení zákazníci, neustále rozšiřujeme nabídku, rosteme a proto jsme se přestěhovali do nových prostor kanceláří a skladu, abychom vám poskytovali ještě lepší služby. Nově nás najdete na adrese Jesenická 372, 25244 Psáry - Dolní Jirčany, kde je i naše oficiální sídlo společnosti.

Čerpadlo efektové HEISSNER HSP2500-00

Kód: HSP2500-00
Značka: Heissner
Skladem (>5 ks)

Jezírkové efektové čerpadlo HEISSNER HSP2500-00 má velice nízkou spotřebu elektrické energie a vysoký stupeň účinnosti, záruka 5 let, 3 vodní efekty, regulovatelná teleskopická stoupačka, výkon 2 500 l/h, příkon 33 W, dopravní výška cca 2 m, výška výstřiku do 60 cm, d × š × v 17,5 × 16 × 11 cm, hadicová přípojka 12,70 + 19,05 + 25,40 mm (1/2"+3/4"+1"), délka přívodního kabelu: 10 m

Detailní informace

Pro všechny zásilky nad 5 tis. Kč, resp. 10 tis. Kč bez DPH.
Doprava zdarma
Pro všechny zásilky nad 5 tis. Kč, resp. 10 tis. Kč bez DPH.
Jsme tu pro Vás, pokud potřebujete poradit.
Odborně proškolený tým
Jsme tu pro Vás, pokud potřebujete poradit.
Zboží odesíláme do 24 hodin.
Rychlé dodání
Zboží odesíláme do 24 hodin.

Detailní popis produktu

Splnili jste si svůj sen o vlastním zahradním jezírku a nyní chcete své jezírko udržovat zdravé? Pak je jezírkové čerpadlo nutností. Jezírkové čerpadlo je něco jako srdce zahradního jezírka: cirkuluje jezírkovou vodu a zásobuje tak jezírko dostatečným množstvím kyslíku. Tím se nejen zlepší kvalita vody ve vašem jezírku, ale také se z něj stane stabilní ekosystém. V závislosti na velikosti a využití jezírka si můžete vybrat z účinných filtračních, potůčkových čerpadel, efektových čerpadel nebo energeticky úsporných solárních čerpadel HEISSNER.

Jezírkové efektové čerpadlo HEISSNER HSP2500-00

Čerpadlo má velice nízkou spotřebu elektrické energie a vysoký stupeň účinnosti. Při vývoji byl kladen důraz na tichý chod, funkčnost a snadné čištění. Čerpadla jsou určená pro zahradní jezírka, okrasné nádrže, rybníčky s rybami, fontány, dekorační fontánám a k prokysličování vody. Při stálém provozu je znát nízká spotřeba. Snadná údržba díky jednoduchému rozebrání, bez použití nářadí. Je vybavené teleskopickou trubkou (20 až 48 cm) s kohoutem pro regulaci výšky efektu a přípojkou na vodní chrlič, možnost regulace sklonu teleskopické trubky. Obsahuje 3 efektové nástavce pro vodní hry. Horní kryt čerpadla s jemnými filtračními drážkami, nepropustí větší nečistoty, které by mohli ucpávat efektovou vodní trysku a zanášet rotor.

Vhodné pro: vodní efekty, jezírkové nádržky, vodní chrliče, zřídla

· výborný poměr výkonu k ceně
· plně vybavené s vodními efekty, regulovatelnou teleskopickou trubkou (20 - 48 cm) a přípojkou na vodní chrlič
· mrazuvzdorné do -20° C

Zejména v horkých letních dnech, kdy se voda značně ohřívá, je využití čerpadla s vodními efekty ideální, dodáte další potřebný kyslík jezírku a rybám.

                                                                                                                                             

Parametry:

Výkon 2 500 l/h
Příkon 33 W
Dopravní výška cca 2 m
Výška výstřiku do 60 cm
d × š × v 17,5 × 16 × 11 cm
Hadicová přípojka 12,70 + 19,05 + 25,40 mm
Délka kabelu 10 m
Teleskopická trubka 20 - 48 cm
3 vodní efekty vodní zvon, kalich, kaskáda
Záruka  5 let

 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Jezírka
Záruka: 5 let