Cukrový peeling - Čokoláda - vanilka

Kód: 1822402 1822406 Zvolte variantu
Skladem (>5 ks) 2 týdny Zvolte variantu
Varianta
Můžeme doručit do:
14.6.2024 - Zvolte variantu
Jemný saunový organický hydratující peeling pro pružnost pokožky a hladký vzhled.

Detailní informace

Pro všechny zásilky nad 10 tis. Kč / 400 EUR bez DPH.
Doprava zdarma
Pro všechny zásilky nad 10 tis. Kč / 400 EUR bez DPH.
Jsme tu pro Vás, pokud potřebujete poradit.
Odborně proškolený tým
Jsme tu pro Vás, pokud potřebujete poradit.
Zboží odesíláme do 24 hodin.
Rychlé dodání
Zboží odesíláme do 24 hodin.

Detailní popis produktu

Podmínkou kvalitního peelingu, který dokonale a do hloubky vyčistí pokožku, je správná velikost jednotlivých zrn a harmonie mezi hrubostí a jemností. Chceme pokožku zbavit odumřelých tkání a nečistot z hloubky pórů a současně nepoškodit zdravou kůži. Jemná masáž prokrví svrchní vrstvu pokožky a dodá pleti pružnost a mládí.

Cukr je organická látka, při aplikaci se pomalu rozpouští a stéká z pokožky spolu s nečistotami. Jeho aplikace v sauně má mnohem vyšší účinky než aplikace v domácí sprše. Kůže je v sauně prohřátá, tělo přirozeně vytlačuje nečistoty z hlubin pokožky spolu s potem. Jemné tření peelingovým cukrem zdokonaluje čistící proces v sauně a umožňuje rychlejší obnovu pleti. 

Cukr pokožku hydratuje. Díky sladké vůni navozuje dobrou náladu, uvolňuje myšlenky a přináší pocit dokonalé relaxace. Po ukončení saunového ceremoniálu je nutné se důkladně osprchovat. 

Návod k použití: V sauně nebo v parní kabině roztírejte konečky prstů malé množství cukru na pokožku krouživými pohyby. Cukr lze aplikovat i po saunování ve sprše před samotnou sprchou (například ve veřejné sauně, kde není použití cukru podporováno). Přestože je cukr hydratační a nevysušuje pokožku, doporučujeme po ukončení všech saunových cyklů a poslední sprše aplikovat na pleť slabou vrstvu přírodního oleje (kokosový, olivový dle Vašeho zvyku) nebo lehkého hydratačního mléka.