Dampfbadreiniger - čistič parních lázní

Kód: 1416001 1416010 Zvolte variantu
Skladem (>5 ks) 2 týdny Zvolte variantu
Varianta
Můžeme doručit do:
24.7.2024 - Zvolte variantu

Speciální přípravek k profesionálnímu čištění parních kabin. Odstraňuje vodní kámen i mastnoty. Je vyvinutá v naší laboratoři jako speciální přípravek pro veřejné wellness.

Detailní informace

Pro všechny zásilky nad 10 tis. Kč / 400 EUR bez DPH.
Doprava zdarma
Pro všechny zásilky nad 10 tis. Kč / 400 EUR bez DPH.
Jsme tu pro Vás, pokud potřebujete poradit.
Odborně proškolený tým
Jsme tu pro Vás, pokud potřebujete poradit.
Zboží odesíláme do 24 hodin.
Rychlé dodání
Zboží odesíláme do 24 hodin.

Detailní popis produktu

Veřejný provoz klade vysoké nároky na údržbu a čištění jednotlivých povrchů. Proto jsme vyvinuli přípravky určené pro konkrétní druhy znečištění ve specifickém prostředí wellness. Čistící a dezinfekční přípravky Lacoform splňují všechna kritéria účinnosti s ohledem na šetrnost k ošetřovaným materiálům. 

Čistič parních lázní Dampfbadreiniger odstraňuje veškeré znečištění usazující se na lavicích v parní kabině. Stejně účinně plochy odmastí a zbaví biologických nečistot vnesených návštěvníky kabiny, jako odstraní vodní kámen usazujícím se z lavicových sprch a klesající páry. Je využitelný pro všechny druhy obkladů či plastů ve wellness provozu. Při pravidelné údržbě zabraňuje estetickému poničení lavic a prodlužuje jejich životnost.

Návod k použití: Je určen k přímému čištění. Dle stupně znečištění naneste přípravek koncentrovaný (na déle neošetřované plochy), nebo ředěný až 1:30 (na pravidelně ošetřované plochy). Nechtě chvilku působit. Pak můžete povrchy přečistit houbičkou nebo hadříkem. Důkladně opláchněte proudem čisté vody.