Lacoform MINI Kosodřevina 50 ml

Kód: 2432000
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
24.7.2024

Saunová esence pro využití v domácí sauně v exkluzivní skleněné lahvičce s kapátkem. Kombinovatelná s ostatními esencemi saunové řady LACOFORM MINI.

Detailní informace

Pro všechny zásilky nad 10 tis. Kč / 400 EUR bez DPH.
Doprava zdarma
Pro všechny zásilky nad 10 tis. Kč / 400 EUR bez DPH.
Jsme tu pro Vás, pokud potřebujete poradit.
Odborně proškolený tým
Jsme tu pro Vás, pokud potřebujete poradit.
Zboží odesíláme do 24 hodin.
Rychlé dodání
Zboží odesíláme do 24 hodin.

Detailní popis produktu

Koncept Lacoform Mini zahrnuje sadu základních šesti esencí + 2 zesilovací esence. Je primárně určen pro domácí použití. Praktická malá balení s kapátky umožňují dávkování esence do saunové naběračky a měnit vůně během saunování. Základní esence: Lemongrass, Kosodřevina, Eukalyptus, Alpské byliny, Santalové dřevo a Lesní ovoce nabízí ty nejlepší zástupce jednotlivých typů vůní, od citrusových přes bylinné či ovocné až k mátovým. S přidáním zesilovací esence Med můžete dodat základním vůním sladký, těžký nádech. S přidáním zesilovací esence Mentol můžete naopak základní esenci odlehčit a doplnit ji o lehké, větrové tóny.

Kromě toho je možné vzájemně kombinovat i jednotlivé základní vůně. Máme k dispozici brožuru s popisy námi vyzkoušených kombinací. Můžete si takto sami vytvořit s několika lahvičkami nepřeberné množství aromatických zážitků ve vlastní sauně.

Stejně jako ostatní naše produkty, jsou i esence Lacoform MINI vyrobené z čistých éterických olejů, navázaných na základní bázi umožňující snadné dávkování a stabilní vůni. Unikátní báze zajišťuje optimální uvolňování vůní v různých podmínkách wellness (jiná báze je tedy použita pro saunové esence a jiná pro esence do parních kabin apod.). Esence Lacoform jsou navržené pro veřejné provozy a splňují nejpřísnější nároky na kvalitu. Kvalita je jednotná: stejně koncentrované esence dodáváme i do soukromého sektoru pro použití koncovými spotřebiteli. Esence jsou vyvíjeny v naší laboratoři a vyráběny na speciálním unikátním zařízení Dosiercluster v Köngenu v Německu: ve sterilním prostředí, na základě pevně daných receptur se stabilním složením (odchylka výroby je 0,01% ve složení jednotlivých komponent). 

Vonné esence Lacoform jsou známou a oblíbenou značkou esencí v celé Evropě. Mnoho známých evropských hotelů a wellness provozů důvěřuje značce Lacoform. 

Dávkování: Esence se dávkují pomocí skleněné pipetky. Při použití jedné vůně dávkujte dvěma - třemi stisky kapátka do saunové naběračky s vodou. Při použití dvou vůní dávkujte z každé vůně jedním až dvěma stisky kapátka. Takto připraveným nálevem poléváme saunová kamna. Běžně připadnou na jeden saunovací cyklus tři nálevy. Přejeme spoustu aromatických zážitků s vůněmi LACOFORM MINI.