Solární RGB LED osvětlení jezírka Aku HEISSNER SLU135-00

Kód: SLU135-00
Značka: Heissner
Vyprodáno

Solární LED RGB osvětlení Aku HEISSNER SLU135-00 použitelné pod vodou i nad vodou, Ideální pro podvodní osvětlení jezírka, a stejně tak i pro osvětlení zahrady, možnost nastavit sklon světla, několik módů na změnu barvy osvětlení, stmívací senzor, solární panel max 3W, IP44, baterie Li Ion 2000mAh 3,7V, výkon 3 x 1,5 W LED, délka kabelu od solárního panelu3 m , mezi světli 1 m, možnost nastavit sklon světla

Detailní informace

Pro všechny zásilky nad 10 tis. Kč / 400 EUR bez DPH.
Doprava zdarma
Pro všechny zásilky nad 10 tis. Kč / 400 EUR bez DPH.
Jsme tu pro Vás, pokud potřebujete poradit.
Odborně proškolený tým
Jsme tu pro Vás, pokud potřebujete poradit.
Zboží odesíláme do 24 hodin.
Rychlé dodání
Zboží odesíláme do 24 hodin.

Detailní popis produktu

S HEISSNER LED vodotěsným jezírkovým osvětlením získáte vaši osobní oázu na zahradě ve vysoké kvalitě a dobrém poměru ceny a výkonu. Dobře umístěné jezírkové osvětlení pomáhá s orientací v zahradě za soumraku, večer a v noci a samozřejmě slouží ke zkrášlení jezírka. Užijte si atmosféru náladových světel.

Solární LED RGB osvětlení Aku HEISSNER SLU135-00

 Lze použít nad i pod vodou. Díky tomu je ideální pro osvětlení jezírek, ale lze jej použít i jako zahradní světlo. Umístěte je jako nepřímé osvětlení pod rostliny. Ve tmě získáte krásný světelný efekty. Vyměnitelná sklíčka pro změnu barvy osvětlení. Snadné umístění v jezírku, kde stačí uložit a obsypat dekoračními kamínky, Jakmile je umístěte můžete si nastavit sklon svícení. Světla nevyvíjejí teplo, mají velice dlouhou životnost při použití pod vodou. Je použita 12 v technika pro bezpečnost. Jednoduchost systému umožňuje každému si světla nainstalovat sám. O dobíjení baterie se stará solární panel  o výkonu 3 W, světla mají možnost nastavit různé barvy, jsou vybaveny stmívací senzorem, který při soumraku světla rozsvítí. Stmivací senzor se dá vypnout. Světla jsou otočná o 180°, ulehčí instalaci. Dodáváno včetně zápichu pro snadné umístění v zahradě. Maximální doba provozu při plném nabití je 8 hodin.

Výkon

3 W

Solární panel d x š x v

13 x 17 x 2 cm

Délka kabelu

5 m

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Jezírka
Záruka: 2 roky