Heissner LED osvětlení jezírka, zahrady, 1 x 1,5 W, 12V U120-T

Kód: U120-T
Značka: Heissner
Skladem (5 ks)
Můžeme doručit do:
27.5.2024

LED světlo HEISSNER U120-T použitelné pod vodou i nad vodou, ideální pro podvodní osvětlení jezírka, a stejně tak i pro osvětlení zahrady, možnost nastavit sklon světla, provozní napětí: 230 V/12 V, š × v 6 × 7 cm, výkon 1,5 W LED, délka kabelu 7 m , možnost nastavit sklon světla, vyměnitelná sklíčka pro změnu barvy osvětlení

Detailní informace

Pro všechny zásilky nad 10 tis. Kč / 400 EUR bez DPH.
Doprava zdarma
Pro všechny zásilky nad 10 tis. Kč / 400 EUR bez DPH.
Jsme tu pro Vás, pokud potřebujete poradit.
Odborně proškolený tým
Jsme tu pro Vás, pokud potřebujete poradit.
Zboží odesíláme do 24 hodin.
Rychlé dodání
Zboží odesíláme do 24 hodin.

Detailní popis produktu

S HEISSNER LED vodotěsným jezírkovým osvětlením získáte vaši osobní oázu na zahradě ve vysoké kvalitě a dobrém poměru ceny a výkonu. Dobře umístěné jezírkové osvětlení pomáhá s orientací v zahradě za soumraku, večer a v noci a samozřejmě slouží ke zkrášlení jezírka. Užijte si atmosféru náladových světel.

LED světlo HEISSNER U120-T

 Lze použít nad i pod vodou. Díky tomu je ideální pro osvětlení jezírek, ale lze jej použít i jako zahradní světlo. Umístěte je jako nepřímé osvětlení pod rostliny. Ve tmě získáte krásný světelný efekty. Vyměnitelná sklíčka pro změnu barvy osvětlení. Snadné umístění v jezírku, kde stačí uložit a obsypat dekoračními kamínky, Jakmile je umístěte můžete si nastavit sklon svícení. Světla nevyvíjejí teplo a jsou dodávaný včetně bezpečnostního transformátoru. Mají velice dlouhou životnost při použití pod vodou. Je použita 12 v technika pro bezpečnost. Jednoduchost systému umožňuje každému si světla nainstalovat sám.

Provozní napětí 230 V / 12 V
d x š 6 x 7 cm
Výkon 1 x 1,5 W LED
Světlo 2800 K teplá bílá
Délka kabelu 7 m 

Doplňkové parametry

Kategorie: Jezírka
Záruka: 2 roky