Mýdlová pěna pro HAMMAM Luční kvítí 10 l

Kód: 1497110
Na objednávku
Mýdlová pěna pro použití v turecké lázni hammam jako závěrečná procedura mýdlové očisty.

Detailní informace

Pro všechny zásilky nad 10 tis. Kč / 400 EUR bez DPH.
Doprava zdarma
Pro všechny zásilky nad 10 tis. Kč / 400 EUR bez DPH.
Jsme tu pro Vás, pokud potřebujete poradit.
Odborně proškolený tým
Jsme tu pro Vás, pokud potřebujete poradit.
Zboží odesíláme do 24 hodin.
Rychlé dodání
Zboží odesíláme do 24 hodin.

Detailní popis produktu

Hammam je turecký rituál pro očistu těla i mysli. Vychází z tradičních Římských lázní. Do hammam chodí ženy i muži, ovšem odděleně. V našich zemí není příliš rozšířen, přestože se jedná o velmi účinný očistný rituál a relaxaci. Hammam čistí hloubkově pokožku, pomáhá prokrvení, podporuje lymfatický systém a hloubkově detoxikuje celý organizmus.

Průběh rituálu hammam: Rituál probíhá vždy s obsluhou. Prostoru pro hammam dominuje uprostřed postavený mramorový kámen – lůžko. Teplota vzduchu je okolo 50°C a vlhkost až 90%. Návštěvník hammam se prohřívá na mramorovém kameni. Proces detoxikace je zahájen, póry se prohřívají a otevírají. Masér pak provede poměrně razantní peeling pokožky speciální žínkou, která odstraní odumřelé kožní buňky. Následně je provedena očista speciálním černým mýdlem a nakonec pěnová masáž, která je heboučkým zakončením celé procedury.

Mýdlová pěna pro Hammam Lacoform je pH neutrální, hydratující, určená pro citlivou pleť. Je určena JEN PRO PROFESIONÁLNÍ SPOTŘEBITELE.

Návod k použití: V moderním hammam lze použít pomocí pomocí výrobníku pěny, který si sám nasává mýdlový koncentrát dle potřeby z kanystru a mísí jej s vodou. Tradiční postup: Odeberte malé množství mýdla z kanystru a spolu s vodou napěňte v hammam osušce.

LACOFORM nabízí produkty pro široký okruh wellness i lázeňských procedur. Neváhejte zkoušet nepoznané. I když není hammam v České republice příliš rozšířené, velmi doporučujeme tuto proceduru prožít na vlastní kůži. Péče, kterou dostanete, dokonalá souhra odpočinku i důkladné očisty těla a následné uvolnění je nezapomenutelným zážitkem pro každého.