Heissner efektové plovoucí solární čerpadlo 150 l/h, 7 nástavců na vodní efekty SPF110-00

Kód: SPF110-00
Značka: Heissner
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
14.6.2024

Plovoucí solární efektové čerpadlo HEISSNER SPF110-00 ,vhodné pro zahradní jezírka, bazény, fontány, není pouze dekorativní, ale plovoucí jezírková fontána dodá vašemu jezírku v létě potřebný pohyb vody a dodatečný kyslík. Díky solární energii navíc šetříte náklady za energie. výkon 120 - 220 l/h, průměr 16 cm, výška 4 cm

Detailní informace

Pro všechny zásilky nad 10 tis. Kč / 400 EUR bez DPH.
Doprava zdarma
Pro všechny zásilky nad 10 tis. Kč / 400 EUR bez DPH.
Jsme tu pro Vás, pokud potřebujete poradit.
Odborně proškolený tým
Jsme tu pro Vás, pokud potřebujete poradit.
Zboží odesíláme do 24 hodin.
Rychlé dodání
Zboží odesíláme do 24 hodin.

Detailní popis produktu

Splnili jste si svůj sen o vlastním zahradním jezírku a nyní chcete své jezírko udržovat zdravé? Pak je jezírkové čerpadlo nutností. Jezírkové čerpadlo je něco jako srdce zahradního jezírka: cirkuluje jezírkovou vodu a zásobuje tak jezírko dostatečným množstvím kyslíku. Tím se nejen zlepší kvalita vody ve vašem jezírku, ale také se z něj stane stabilní ekosystém. V závislosti na velikosti a využití jezírka si můžete vybrat z účinných filtračních, potůčkových čerpadel, efektových čerpadel nebo energeticky úsporných solárních čerpadel HEISSNER.

Vhodné pro zahradní jezírka, bazény, fontány a další
Není pouze dekorativní, ale plovoucí jezírková fontána dodá vašemu jezírku v létě potřebný pohyb vody a dodatečný kyslík. Díky solární energii navíc šetříte náklady za energie. V balení 7 různých nástavců pro vodní efekty. Praktické vymezovací tyčky, sloužící k tomu, aby si fontána držela odstup od břehu jezírka nebo bazénu. Díky ním nedojde k uvíznutí fontány. Rychlá a jednoduchá instalace.

Parametry

Výkon cca 120 - 220 l/h
Solární panel cca 1,4 W / 7 V
Výška výstřiku: cca 30-50 cm
d x š x v Ø 16cm výška 4cmDoplňkové parametry

Kategorie: Jezírka
Záruka: 2 roky