Vážení zákazníci, neustále rozšiřujeme nabídku, rosteme a proto jsme se přestěhovali do nových prostor kanceláří a skladu, abychom vám poskytovali ještě lepší služby. Nově nás najdete na adrese Jesenická 372, 25244 Psáry - Dolní Jirčany, kde je i naše oficiální sídlo společnosti.

Profi průtoková filtrace s vortexem HEISSNER F322-00

Kód: F322-00
Značka: Heissner
Skladem (2 ks)

Profi průtoková filtrace s vortexem HEISSNER F322-00, více komorový filtrační systém s vortexem pro mechanickou a biologickou filtraci, do objemu jezírka 80 m³ (s rybami 40 m³), včetně filtračních médií, startovací bakterie pro rychlé spuštění biologické filtrace, fosfátový shlukovač pro odebrání živin z vody proti tvorbě řas, osvědčená konstrukce filtru, vortex odstředivka odloučí hrubé i jemné nečistoty.

Detailní informace

Pro všechny zásilky nad 5 tis. Kč, resp. 10 tis. Kč bez DPH.
Doprava zdarma
Pro všechny zásilky nad 5 tis. Kč, resp. 10 tis. Kč bez DPH.
Jsme tu pro Vás, pokud potřebujete poradit.
Odborně proškolený tým
Jsme tu pro Vás, pokud potřebujete poradit.
Zboží odesíláme do 24 hodin.
Rychlé dodání
Zboží odesíláme do 24 hodin.

Detailní popis produktu

Jezírkový filtrační systém Heissner pro čistou a jasnou vodu ve vašem jezírku. Firma Heissner má více jak 100 let zkušeností s filtračními systémy od tlakových po průtokové a podvodní filtrace. Filtrační systém jednoduše zvolíte dle objemu Vašeho jezírka. 

 

Profi průtoková filtrace Heissner F322-00, používá léty osvědčenou konstrukci, velká odstředivka odloučí hrubé i jemné nečistoty. Pak voda pokračuje do dalších komor, které jsou vyspádované a pro snadné čištění má každá svůj vlastní odkalovací ventil. Profi venkovní filtr Apollo může být umístěn vedle jezírka.  Je dodáván se všemi filtračními médii a přípojkami. Nejdříve se voda filtruje v první komoře přes odstředivku Vortex, kde se zbaví všech hrubších nečistot před vstupem do biologické části jezírkové filtrace. Nátok vody z jezírka je uprostřed výšky odstředivky a je zaústěn excentricky tak, aby docházelo k rotaci vody. Přepad z odstředivky je v horní části, tak je zaručeno, že nečistoty rotují ve vodě a klesají, dokud se neusadí na dně. Dál voda pokračuje do komory se Sansai kartáči kde dojde k zachycení drobných nečistot. Kartáče jsou vybaveny očky pro snadné vyjmutí. V další části je umístěna filtrační japonská rohož, která slouží jako biologická filtrační plocha pro osídlení filtračních bakterií. V další komoře je speciální filtrační substrát, který se preventivně stará o čistou vodu v zahradním jezírku a podporuje dlouhodobé přirozené čištění vody. Váže škodliviny a přebytečné živiny a bakteriálně je odbourává. K filtraci je dodávány dva přípravky na úpravu vody. Odstraňovač fosfátu 1000 ml, odebere z vody živiny pro řasy. Startovací bakterie k urychlení vzniku biologického samočištění vody .Každá komora filtru je vybavena výpustí pro snadné odkalení.

 

Odkalovací ventily  je možné prodloužit za pomocí trubek DN 50 a výpusť do jezírka pomocí DN 125. Tím můžete filtraci umístit dále od jezírka.

 

Parametry

Pro jezírka bez ryb do objemu 80 m³
Pro jezírka s rybami do objemu 40 m³
Pro jezírka s koi kapry 20 m³
Doporučené čerpadlo HFP7000-00 7 000 l/h / 65 W
Doporučená UV lampa F455X-00 55 W
Filtrační média Sansai kartáče, japonská filtrační rohož, filtrační substrát
Odstraňovač fosfátu 1000 g
Startovací bakterie do jezírka  1000 ml
d x š x v 176 x 46 X 67 cm

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Průtokové filtrační sady
Záruka: 5 let