Saunový medový lotion peelingový 5 kg

Kód: 1554506
Na objednávku: Minimální odběr 4 ks

Unikátní medový peelingový lotion pro použití v sauně či parní kabině během saunování a po saunování. Vhodný pro saunové ceremoniály. Vyživuje pokožku, omlazuje, vyhlazuje, nelepí. 

Detailní informace

Pro všechny zásilky nad 10 tis. Kč / 400 EUR bez DPH.
Doprava zdarma
Pro všechny zásilky nad 10 tis. Kč / 400 EUR bez DPH.
Jsme tu pro Vás, pokud potřebujete poradit.
Odborně proškolený tým
Jsme tu pro Vás, pokud potřebujete poradit.
Zboží odesíláme do 24 hodin.
Rychlé dodání
Zboží odesíláme do 24 hodin.

Detailní popis produktu

Med je jeden z nejsilnějších přírodních antioxidantů na zemi. Využíval se již od starověku k ošetření zánětů, vředů, popálenin pro podporu hojení. Medová masáž vypíná pokožku, silně ji vyživuje, pomáhá odplavit toxiny vzniklé stresem, vytahuje nečistoty a dodává tělu energii. 

V sauně nebo v parní kabině, kdy je organizmus zahřátý a mysl zklidněná, dosáhneme po aplikaci medového peelingového lotionu nejlepšího výsledku. Med se teplem zahřeje a snadno se roztírá po kůži. Vetřete jej do hloubky pokožky. Složky obsažené v medu umí ovlivnit i hlubší vrstvy kůže díky vysokému množství minerálů, vitamínů, aminokyselin a dalších výživných látek.

Návod k použití: V sauně nebo v parní kabině jednoduše roztírejte po pokožce malé množství medového peelingového lotionu krouživými pohyby. Medový lotion lze aplikovat i po saunování ve sprše před samotnou sprchou (například ve veřejné sauně, kde není použití medu podporováno). Med dokonale vyhlazuje pokožku a zanechává ji jemnou. Peelingová zrníčka pomohou mechanicky odstranit nečistoty z hlubin pokožky. Osoby s extrémně suchou pletí by i přesto měly po ukončení všech saunových cyklů a poslední sprše aplikovat na pleť slabou vrstvu přírodního oleje (kokosový, olivový dle zvyklostí) nebo lehkého hydratačního mléka. 

Medový lotion lze použít i na obličej (vyhněte se oblasti kolem očí). 

Vyzkoušejte účinky medového peelingu na vlastní kůži a nechte se překvapit hebkostí Vaší pokožky.