Solární podvodní filtrace do 1 m³, UV 5W, čerpadlo 600 l/h SFU600UV-00

Kód: 1849
Značka: Heissner
Vyprodáno

Solární podvodní filtrace vše v jednom , do objemu jezírka 1 m³, celoplošný filtrační povrch, včetně filtračních médií, dva vodní efekty, UV lampa 5 W, výkon 600 l/h, ve slunných dnech provoz na solární energii zdarma, možnost díky dodávanému trafu zapojení i do sítě,  d × š × v 41 × 37 × 40 cm

Detailní informace

Pro všechny zásilky nad 10 tis. Kč / 400 EUR bez DPH.
Doprava zdarma
Pro všechny zásilky nad 10 tis. Kč / 400 EUR bez DPH.
Jsme tu pro Vás, pokud potřebujete poradit.
Odborně proškolený tým
Jsme tu pro Vás, pokud potřebujete poradit.
Zboží odesíláme do 24 hodin.
Rychlé dodání
Zboží odesíláme do 24 hodin.

Detailní popis produktu

Jezírkový filtrační systém Heissner pro čistou a jasnou vodu ve vašem jezírku. Firma Heissner má více jak 100 let zkušeností s filtračními systémy od tlakových po průtokové a podvodní filtrace. Vhodně poskládané plně vybavené sady obsahují vše potřebné pro udržení čistého jezírka. Filtrační systém jednoduše zvolíte dle objemu Vašeho jezírka.

Podvodní filtrace vše v jednom 
Je určeno pro jezírka do 1000 l. Podvodní filtrace s čerpadlem a integrovanou UV lampou 5 W pro ti řasám. Na těle filtrace je průzor pro kontrolu UV lampy. Celoplošný filtrační povrch s mechanickou filtrací zaručuje prodloužení intervalu mezi nutnou údržbou. Žádná část filtrace prakticky není vidět díky umístění na dně jezírka. Sada čerpadla s filtrem obsahuje teleskopickou trubici a dvě trysky pro vodni efekty. Je osazena filtračními médii, filtračním molitanem pro hrubé nečistoty, bio domečky pro usídlování filtračních bakterií pro biologickou filtraci. Díky solárnímu panelu máte za slunných dní provoz zcela zdarma, ale je i možnost díky dodávanému trafu zapojit filtraci i do elektrické sítě.

Parametry:  

UV lampa: 5 W
Solární panel: 12 W
výkon:  600 l/h
včetně 2 vodních efektů 
d × š × v: 41 × 37 × 40 cm

Doplňkové parametry

Kategorie: ZAHRADA
Záruka: 2 roky