Vážení zákazníci, neustále rozšiřujeme nabídku, rosteme a proto jsme se přestěhovali do nových prostor kanceláří a skladu, abychom vám poskytovali ještě lepší služby. Nově nás najdete na adrese Jesenická 372, 25244 Psáry - Dolní Jirčany, kde je i naše oficiální sídlo společnosti.

Terasové plastové jezírko HEISSNER B082-00

Kód: B082-00
Značka: Heissner
Skladem (>5 ks)

Terasové plastové jezírko HEISSNER B082-00, objem 200 l, rozměr 79 x 79 x 45 cm, snadné umístění v zahradě, optimální hloubka jezírka, neobsahuje těžké kovy, neobsahuje změkčovadla, hodí se do malé zahrady a i na terasu

Detailní informace

Pro všechny zásilky nad 5 tis. Kč, resp. 10 tis. Kč bez DPH.
Doprava zdarma
Pro všechny zásilky nad 5 tis. Kč, resp. 10 tis. Kč bez DPH.
Jsme tu pro Vás, pokud potřebujete poradit.
Odborně proškolený tým
Jsme tu pro Vás, pokud potřebujete poradit.
Zboží odesíláme do 24 hodin.
Rychlé dodání
Zboží odesíláme do 24 hodin.

Detailní popis produktu

Plastová terasová jezírka Heissner mají rozmanité použití. Svým obdélníkovým a čtvercovým tvarem splňují moderní architektonické požadavky. Mohou být umístěny v zahradě, v kamenité ba dokonce i ve dřevěné terase.

Terasové plastové jezírko HEISSNER B082-00

Máte malou zahradu nebo terasu? Pak je výborná volba použít HEISSNER terasové plastové jezírko. Jednoduchá instalace, jezírko již dostanete hotové a připravené k instalaci, nemusíte pokládat fólii. Jezírka jsou robustní nepoškodí je ani špičaté kameny ani vysoké zatížení. Je vhodné do jezírka umístit efektové čerpadlo, aby se okysličovala voda  v jezírku a netvořila se řasa. Optimální pro toto jezírko je čerpadlo HSP600-00.

Výhody

- snadné umístění v zahradě

- neobsahuje těžké kovy

- neobsahuje změkčovadla

- hodí se do malé zahrady a i na terasu

 Parametry

d x š x v 79 x 79 x 45 cm