Vážení zákazníci, neustále rozšiřujeme nabídku, rosteme a proto jsme se přestěhovali do nových prostor kanceláří a skladu, abychom vám poskytovali ještě lepší služby. Nově nás najdete na adrese Jesenická 372, 25244 Psáry - Dolní Jirčany, kde je i naše oficiální sídlo společnosti.

Vzduchování venkovní HEISSNER TZ605-00

Kód: TZ605-00
Značka: Heissner
Skladem (>5 ks)

Vzduchování venkovní HEISSNER TZ605-00, dodá Vašemu jezírku přísun kyslíku pro udržení ekosystému v jezírku, pro jezírka do 5 m³, výkon 240 l/h, příkon 4 W, d × š × v 16 × 10 × 6,5 cm, přívodní kabel 3 m, včetně 2 náhradních membrán, 10 m silikónové hadice, vzduchovací kámen, pojistný ventil proti zpětnému nasátí

 

Detailní informace

Pro všechny zásilky nad 5 tis. Kč, resp. 10 tis. Kč bez DPH.
Doprava zdarma
Pro všechny zásilky nad 5 tis. Kč, resp. 10 tis. Kč bez DPH.
Jsme tu pro Vás, pokud potřebujete poradit.
Odborně proškolený tým
Jsme tu pro Vás, pokud potřebujete poradit.
Zboží odesíláme do 24 hodin.
Rychlé dodání
Zboží odesíláme do 24 hodin.

Detailní popis produktu

Správná péče o jezírko je nezbytná k tomu, aby se jezírko stalo ideálním stanovištěm pro živočichy a vodní rostliny a vrcholem vaší zahrady. Péče o vodu je zásadní pro zajištění dostatku kyslíku a zachování jezírkového ekosystému. Dodatečný přísun kyslík dostanete do Vašeho jezírka použitím vzduchování Heissner.

Vzduchování venkovní HEISSNER TZ605-00

Provzdušňuje a čeří vodu pro její optimální rovnováhu, vylepšuje filtrační výsledek, napomáhá v parných dnech živočichům usídleným v jezírku. V zimě jako ochrana před zamrznutím. Pro jezírka do objemu 5 m³. Vzduchování s velice nízkou spotřebou elektrické energie. Podpoří filtrační výsledek. Včetně 2 náhradních membrán, 10 m silikónové hadice, vzduchovacího kamenu a pojistného ventilu proti zpětnému nasátí vody.

Parametry

Pro jezírka do do 5 m³
Výkon 240 l/h
Příkon 4 W
d x š x v 16 × 10 × 6,5 cm
Délka kabelu 3 m

 

 

 

 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Jezírka
Záruka: 2 roky